R.K.v.v. MKV'29

Onze officiële website

Recente berichten

  • 18-05-12Oproep MKV’29-Mixtoernooi
    Oproep MKV’29-Mixtoernooi

    Hallo allemaal, Op 10 juni a.s. wordt het Mixtoermooi gehouden. Helaas kunnen Ronald Knobbe en de zijnen de organisatie niet meer ter hand nemen .Ronald en aanhang worden hierbij nogmaals bedankt voor het jarenlang goed organiseren van het mixtoernooi. >>

  • 17-05-12Jeugdteams D1 en D2 op weg naar Heino.
    Jeugdteams D1 en D2 op weg naar Heino.

    Vandaag 17-05-2012 zijn de teams D1 en D2 van MKV vertrokken naar Heino om daar deel te nemen aan een internationaal voetbal toernooi. Buiten het sportieve gebeuren zal er ongetwijfeld veel plezier worden gemaakt. Zondag worden ze weer verwacht!!>>

  • 15-05-12Receptie en kampioensavond.

    Receptie en kampioensavond. Het bestuur heeft besloten dat op vrijdag 1 juni a.s. de officiële receptie wordt gehouden ter gelegenheid van het kampioenschap van Heren 1. >>

  • 15-05-12Damesjubileumtoernooi & Reuniewedstrijd 26 mei

    >>

  • 13-05-12 Heren 1 Kampioen 2011-2012 UPDATE 15-5-12
     Heren 1 Kampioen 2011-2012  UPDATE 15-5-12

    De rood witte MKV tank denderde afgelopen zondag met veel machtsvertoon weer over haar tegenstander heen. Dit keer was het het arme Aengwirden dat onder de rupsbanden kwam en ontsnapte aan de dubbele cijfers. Een dag na Bevrijdingsdag bleek dat deze 6-1 overwinning volstond voor de titel en werd de prachtige club MKV ’29 verlost van het juk van de 4e klasse. >>

  • 13-05-12FirstFysio Jeugdtoernooi Foto Update
    FirstFysio Jeugdtoernooi  Foto  Update

    Leeuwarden 9 mei 2012 Woensdag 9 mei werd op de velden van de v.v. MKV'29 het jaarlijkse FirstFysio Jeugdtoernooi gehouden. De organisatie kon diverse verenigingen uit de regio Leeuwarden welkom heten, waarna het toernooi begon, met de Mini-pupillen en de F pupillen.>>

  • 09-05-12Uitslagen / Afgelastingen 8 t/m 13 mei

    Uitslagen / afgelastingen 8 t/m 13 mei>>

  • 07-05-12Allard Dijkstra pupil van de week

    Je zult maar Pupil van de Week zijn als het team kampioen wordt! Het overkwam Allard Dijkstra afgelopen zondag. Met zijn moeder, vader en zusje heeft hij alles van heel dichtbij meegemaakt. Met zijn ontwapenende onbevangenheid heeft hij zich meteen aangesloten bij de 1e selectie alsof hij er al jaren tussen liep.>>

Alle berichten >>

04-10-11Het weekend van de jeugd 1 oktober...

...waarin we het nijpend tekort aan velden ondervonden. In principe willen we graag dat alle jeugdwedstrijden thuis in de ochtend gespeeld kunnen worden. Helaas lukt dat niet meer. Zo moest onze D2 pas om 12.45 aftrappen. Misschien dat de buurman, de Lvv ons de helpende kan bieden. Die hebben op zaterdag hooguit drie teams die thuis spelen. 

We beginnen met de F3. Gemiddelde leeftijd 6 jaar en voor het eerst in een echte competitiewedstrijd. Hoewel de spelregels nog niet helemaal worden begrepen viel het me wel op dat coach Patrick van der Ven in het rijtje Cruyff, van Gaal en Adriaanse thuis hoort.

Wanneer je met een 2-1 voorsprong, zwaar onder druk komt te staan en dan met zeven man/vrouw vóór de bal gaat spelen en St.Anna Parochie de laatste vijf minuten keer op keer met vier man op de keeper komt afvliegen moet je vertrouwen in je keeper hebben. Martijn…..je was fantastisch. Nog een paar kleine tips: Een corner moet je met je voet nemen, het is geen ingooi en de aftrap na een doelpunt is echt geen vrije schop.

De F2 behaalde haar eerste punt tegen Foarût. Onder leiding van de nieuwe leiders Richard Schrage en Peter Boonstra werd het gezien de uitslag 3-3 een spectaculaire wedstrijd.

F1 reisde af naar Berlikum. Daar werd tien keer gescoord. Berlikum wist het net  1 keer te vinden dus  hoef ik de uitslag niet te vermelden. Voor diegene die het niet door heeft: De F1 scoorde 9 keer.

E1 herstelde zich na een dikke nederlaag vorige week. Frisia werd het slachtoffer. De mannen van Pieter(zoon)Coen verlieten de Magere Weide met een 6-1 overwinning in de tas.

E2 won gemakkelijk van Terschelling. Met 6-1 gingen de eilanders de boot in. Maar ja, wat wil je nog meer met een trainer/leider als Amin. E2: kom zondag allemaal bij het eerste kijken. Kunnen jullie zien hoe goed Amin zelf is.

E5M versloeg de Harkemase  Boys ( lees girls) met 4-0 en E6M was met 4-2 te sterk  voor Franeker. Deze beide MKV’29 teams spelen in dezelfde competitie maar iets wat nog mooier is…..ze spelen beiden aan de top van de ranglijst. Als dat straks maar geen ruzie wordt.

Thiemo Comduur zorgde met drie doelpunten voor de eerste overwinning van D1. 1-3 werd het in Deinum na een 1-0 achterstand. Moeder Doety kon daar niet getuige van zijn want zij had kantinedienst.

D2 liep daar in tegen haar eerste nederlaag op. Onnodig maar na vijf minuten stond het al 0-2 voor de gasten uit Stiens. Toen men wakker werd kon het nog alle kanten uit. Helaas ging Stiens met een 3-1 overwinning naar huis. Opmerkelijk was het nieuwe tenue van scheidsrechter Wenselaar. Een lust voor het oog en… ik kan me vergissen maar Harry floot daardoor ook veel beter dan voorheen. ( Bertus, krijg ik ook zo/n pak?)

MD1 liet niets over van FVCMD1. 11-1 stond er na 50 minuten op het scorebord. Na deze klinkende overwinning staan ze op een tweede plaats. Sabine, Ronald en André: pas er voor op dat de dames niet naast hun schoenen gaan lopen.

MC1 had geen last van de warmte. Het koele zeebriesje zorgde in Harlingen voor een 1-7 overwinning op de zusters van Robur. Mooi meiden, stevig in de middenmoot en nu naar omhoog kijken.

De C1 won overtuigend van Berlikum.  Het eerste doelpunt van Boris was een echte Draaisma goal. Een man of vier passeren, niet afgeven maar vervolgens met een lob scoren. Je moet natuurlijk wel naar je trainers luisteren maar soms ook niet.

Omdat Arum B2 op de valreep afbelde was opa Duhen in alle staten. Het was te laat om alle supporters en ouders af te bellen dus heeft de B1 alleen maar getraind. Om het leed enigszins te verzachten is de koffie voor opa Duhen in de kantine van MKV’29 vanaf nu gratis.

Trainer Joop Douma kreeg op zijn vakantieadres een geweldig kado van zijn spelers van de A1. WWS werd via het nu al ingewikkelde Drachtsterplein met een 6-2 nederlaag naar het dorp van Duhoux teruggestuurd. Maar misschien ging het ook langs de Overijsselestraatweg. Het is maar net hoe je je Tom-tom instelt.

Dit was zo’n beetje het weekend van de jeugd. We zijn met dit overzicht twee jaar geleden begonnen. We hadden aan een half A-viertje voldoende. Inmiddels is het aantal jeugdteams spectaculair gegroeid. Vandaar ook dat dit overzicht steeds langer wordt. Geen probleem…We doen het met plezier. Wanneer je zo als op deze zaterdag zoveel publiek en ouders op ons complex mag begroeten dan mag je als vereniging dankbaar zijn. Hulde ook aan het kantinepersoneel deze ochtend te weten Karin. Doety en René.

Amato