R.K.v.v. MKV'29

Onze officiële website

Recente berichten

  • 18-05-12Oproep MKV’29-Mixtoernooi
    Oproep MKV’29-Mixtoernooi

    Hallo allemaal, Op 10 juni a.s. wordt het Mixtoermooi gehouden. Helaas kunnen Ronald Knobbe en de zijnen de organisatie niet meer ter hand nemen .Ronald en aanhang worden hierbij nogmaals bedankt voor het jarenlang goed organiseren van het mixtoernooi. >>

  • 17-05-12Jeugdteams D1 en D2 op weg naar Heino.
    Jeugdteams D1 en D2 op weg naar Heino.

    Vandaag 17-05-2012 zijn de teams D1 en D2 van MKV vertrokken naar Heino om daar deel te nemen aan een internationaal voetbal toernooi. Buiten het sportieve gebeuren zal er ongetwijfeld veel plezier worden gemaakt. Zondag worden ze weer verwacht!!>>

  • 15-05-12Receptie en kampioensavond.

    Receptie en kampioensavond. Het bestuur heeft besloten dat op vrijdag 1 juni a.s. de officiële receptie wordt gehouden ter gelegenheid van het kampioenschap van Heren 1. >>

  • 15-05-12Damesjubileumtoernooi & Reuniewedstrijd 26 mei

    >>

  • 13-05-12 Heren 1 Kampioen 2011-2012 UPDATE 15-5-12
     Heren 1 Kampioen 2011-2012  UPDATE 15-5-12

    De rood witte MKV tank denderde afgelopen zondag met veel machtsvertoon weer over haar tegenstander heen. Dit keer was het het arme Aengwirden dat onder de rupsbanden kwam en ontsnapte aan de dubbele cijfers. Een dag na Bevrijdingsdag bleek dat deze 6-1 overwinning volstond voor de titel en werd de prachtige club MKV ’29 verlost van het juk van de 4e klasse. >>

  • 13-05-12FirstFysio Jeugdtoernooi Foto Update
    FirstFysio Jeugdtoernooi  Foto  Update

    Leeuwarden 9 mei 2012 Woensdag 9 mei werd op de velden van de v.v. MKV'29 het jaarlijkse FirstFysio Jeugdtoernooi gehouden. De organisatie kon diverse verenigingen uit de regio Leeuwarden welkom heten, waarna het toernooi begon, met de Mini-pupillen en de F pupillen.>>

  • 09-05-12Uitslagen / Afgelastingen 8 t/m 13 mei

    Uitslagen / afgelastingen 8 t/m 13 mei>>

  • 07-05-12Allard Dijkstra pupil van de week

    Je zult maar Pupil van de Week zijn als het team kampioen wordt! Het overkwam Allard Dijkstra afgelopen zondag. Met zijn moeder, vader en zusje heeft hij alles van heel dichtbij meegemaakt. Met zijn ontwapenende onbevangenheid heeft hij zich meteen aangesloten bij de 1e selectie alsof hij er al jaren tussen liep.>>

Alle berichten >>

01-11-11Het weekend van de jeugd 5 november…..

Waarin de A1 niet naar Terschelling durfde aangezien daar op het mooie Waddeneiland een aantal beren op de loop waren. Onder één van die beren chef inkoper kantine de heer John van Zurk. Jammer dat de wedstrijd daardoor werd afgelast want onze A1 zit in een “flow.”

De B1 dendert maar door. Nog steeds ongeslagen na de 0-3 overwinning in Dronrijp. Leider Henkjan is naar de kapper geweest dus komende zaterdag kan er eindelijk een teamfoto gemaakt worden. Trainer Marcel Hoekwater wil echter nog van geen kampioensfeest weten. “Als we na twintig wedstrijden nog bovenaan staan dan verleggen we onze doelstelling” aapte hij Gertjan Verbeek na.

Over na-apen gesproken: Ik zag op de site van de buren dat men ook met “een weekend van….is begonnen. Goed voorbeeld doet goed volgen moet men maar denken. Origineel is het echter niet.

De C1 nam revanche tegen de koploper WWS. Door ook een 3-0 winst voert dit team nu ook de ranglijst aan en dit ondanks een aantal blessures.

 

 De meiden van Frisia MC1 waren te sterk voor die van ons. Op de Magere Weide werd het een 3-1 overwinning voor de “lakskûntsjes maat 34 “ of omtrent.

De D1 deed nu wat ze al eerder hadden moeten doen: scoren. Dan alleen win je een wedstrijd. Met 3-0 werd GAVC naar huis gestuurd. Een verslag van vader Job, Jurjen dus is elders op de site te lezen.

De D2 hoefde niet in actie te komen

De MD1 wel. Frisia heeft dat geweten. Het team van Ronald en Sabine klopte onze stadgenoten met 2-1.

Ook de E1 had geen moeite met een aantal Frisiaantjes. 4-1 overwinning voor de mannen van Pieter en Coen. Ook van deze wedstrijd is er een verslag van moeder Dennis. Ik heb het aandachtig gelezen en….Wanda, ik wist niet dat jij verstand van voetballen had.

De Amin/Martin boys, de E2 dus had geen medelijden met AVC. Het werd daar in Sexbierum maar liefst 0-11. Ook voor dit team een top positie op de ranglijst.

E3 verraste  ons met een klinkende 8-1 zege op Dronrijp. Ook bij dit team hebben de leider Ruud Pietjou en de beide trainers Donny van de Graft en Jan Dekens de zaken goed op de rit.

F1 had het dit weekend ook al op Frisia gemunt. Met een dikke 0-6 fietste men over het viaduct huiswaarts. Uiteraard in de Piet de Vries trainingspakken. 

Op Ameland tussen Nes en Buren in was GeelWit met 7-0 te sterk voor onze F2.  Natuurlijk is een nederlaag niet leuk maar een bootreis in ieder geval wel. Denk er voortaan wel om dat er vanaf de boot geen meeuwen mogen worden gevoerd.

Volgens mij is dit weekend van de jeugd niet compleet. Ik mis de gegevens van de E5M, de E6M en de F3. Maar ja, ik kan ook niet alles weten. Door opnieuw een aanpassing van Voetbal.nl werkt de link naar de uitslagen en programma niet goed. Maar…er wordt aan gewerkt.

 

Op de foto bij dit weekend zien we Sven Keller. In een zeer korte tijd heeft hij zich nu al opgewerkt tot scheidrechter in de 3e en 4e  klasse zondag. Ik meen dat hij pas zeventien jaar is. Ik heb zijn rapporten gezien en de cijfers liegen er niet om. Toch voelt Sven zich niet te groot om op zaterdag bij MKV’29 ook een aantal wedstrijdjes te fluiten.

 

“Wat nou,…de jeugd van tegenwoordig.” Klasse Sven.

 

Nog een paar jaar en je wordt in de eredivisie geassisteerd door Hessel Steegstra.

Tot slot nog even een belangrijke mededeling. Afgelopen zaterdag zijn er uit de kleedkamers weer waardevolle spullen verdwenen. Leiders en leidsters: Zie er op toe dat al deze “juwelen”niet in de kleedkamers achterblijven. Maak ook de leiders van de tegenpartij  hier op attent.

Amato