R.K.v.v. MKV'29

Onze officiële website

Recente berichten

  • 25-05-132e ronde nacompetitie heren2
    2e ronde nacompetitie heren2

    MKV29 H2 heeft de 2e ronde nacompetitie gehaald. Het aanvangstijdstip komende zondag is 14:30 uur ipv 10:30 uur; de tegenstander is GAVC 2. A.s. donderdag 30 mei is de return in Grou om 19:00 uur>>

  • 23-05-13FOTO UPDATE: Geslaagd First Fysio toernooi.
    FOTO UPDATE: Geslaagd First Fysio toernooi.

    Na een gedegen voorbereiding (waarin de Jeugdcommissie druk bezig was om alles weer perfect in orde te krijgen) voor de derde editie van het First Fysio jeugdtoernooi, kon woensdag 15 mei de aftrap worden genomen. Deze middag was de eerste van de twee middagen waarop het toernooi werd gehouden.>>

  • 22-05-13Wist u dat...
    Wist u dat...

    Er binnen de voetbalclub MKV, al 35 jaar een biljartclub actief is? Wij spelen op de maandagavond in ons clubhuis Ny Elân. Wij zoeken voor onze biljartclub “de Klos” enkele nieuwe leden.>>

  • 20-05-13De jeugd aan de bal – week 20
    De jeugd aan de bal – week 20

    Het was deze week weer een aardig vol programma op ons sportpark en dan niet alleen op de zaterdag. De competitie loopt bijna op zijn eind en de KNVB last vele inhaalwedstrijden door de week in voor de door het slechte weer afgelaste wedstrijden tijdens het begin van het voorjaarsseizoen. >>

  • 17-05-13Rudi Kalksma mixtoernooi 2 juni 2013
    Rudi Kalksma mixtoernooi 2 juni 2013

    Veel leden hebben zich via de leider al opgegeven voor deze dag. We zitten nu ongeveer op 100 aanmeldingen. Aanmeldingen van heren 3 en 5 en 6 zijn er nog weinig of niet, dus het aantal kan nog oplopen.>>

  • 16-05-138 juni vrijwilligersavond MKV'29
    8 juni vrijwilligersavond MKV'29

    >>

  • 16-05-13Oproep tweehands voetbalkleding

    Voor donderdag 13 juni zoeken wij nog tweedehands voetbalkleding en schoenen om te verkopen op de ladiesnight. Heeft u nog spullen over die te klein zijn? Lever ze in bij MKV aan de bar. Wij willen het gaan verkopen en de opbrengst hiervan gaat naar de jeugdafdeling van MKV. >>

  • 16-05-13Pupil van de Week... Demic Postma
    Pupil van de Week... Demic Postma

    Ik vond het een leuke middag! Samen met de scheidsrechter liep ik het veld op. Ik ging samen met Amin de aftrap nemen. Ging langs de spelers en scoorde in de kruising!Daarna liep ik door naar de dug-out. Ik had ook tegen Michel gezegd dat MKV ging winnen met 3-1! En ik had gelijk!! >>

Alle berichten >>

01-01-12Wie wint de DD cup?

 

Op 15 januari 2012 organiseert de redactie van MKV’29 een zaalvoetbaltoernooi om de DD cup. De deelnemende teams zullen bestaan uit commissieleden en vrijwilligers die MKV’29 rijk is. De naam van de cup is gekozen ter ere van één van de grootste vrijwilligers die MKV’29 kent namelijk Dorus Doekele Mulder, nog beter bekend als gewoon Dorus.

 

Het toernooi speelt zich af in de sporthal aan de van Loonstraat op een steenworp afstand van ons eigen complex. De aanvangstijd is 11.00 uur en het eindigt om een uur of drie.

De prijsuitreiking vindt daarna plaats in ons clubhuis Ny-Elân. De organisatie is nog op zoek naar een dame die in het bezit is van iets wat met de naam van de te winnen cup is. Men kan zich daarvoor opgeven bij de redactie@mkv29.nl .

 

Hoe kan men zich als deelnemer opgeven? Dat kan op twee manieren. Ten eerste bij “de baas” van de commissie of organisatie waarvan je deel uit maakt. Ben je bijv. kantinemedewerker dan moet je bij Dirk zijn, zit je in de technische commissie dan bij Paul Sloot, ben je bij de jeugd betrokken dan moet je bij Pieter Leijstra zijn, Louis Caron is de teammanager van de biljartclub en André Cramer is die van de schoonmaakploeg. Auke Rauwerda stelt het bestuursteam samen. Dit zijn maar enkele voorbeelden.

Mocht je niet weten wie nu eigenlijk je baas is dan kan men zich ook individueel opgeven bij de redactie. Voor de teamcaptains is het goed om te weten dat er minimaal één, let wel minimaal één dame zich in het team bevindt. Uitzondering hierop is het team van “the Legends” dat moet namelijk met minimaal drie dames aantreden. Verder zijn we nog op zoek naar een team bestaande uit ”de beste stuurlui staan aan wal.” We denken dan aan de personen die bij de thuiswedstrijden van Heren1 altijd bij de opgang van het hoofdveld staan.

Na de prijs uitreiking wordt er voor gezorgd dat men ’s avond niet met het bord op schoot naar Studio Sport hoeft te kijken.

Opgave kan tot 4 januari en de kosten hebben we begroot op €0,55 eurocent per team. Dit bedrag moet voor aanvang van het toernooi worden betaald anders kan er niet gespeeld worden.

Namens de DD cup toernooi organisatie

redactie@mkv29.nl

Jogchem Walstra en Guus Fazzi.

.