03-05-12Vrijwilligersavond MKV’29
Afgelopen zaterdag 29 april werden de vrijwilligers met hun partner weer verwelkomd in onze kantine. De jaarlijkse vrijwilligersavond is een begrip en staat altijd als een huis.Het bestuur (let wel: ook vrijwilligers) als organisator én in de bediening tracht hiermee de waardering te benadrukken voor de inzet van alle vrijwilligers.
Het was het bestuur ter ore gekomen dat er een vrij grote groep vrijwilligers wel eens zonder activiteit een avondje wilde hebben. Gewoon gezellig bij elkaar zijn, wat klessebessen en geen poespas. Van anderen kregen wij al weken van te voren de vraag: wat gaan wij doen? Dilemma!
Omdat wij als bestuur de beroerdste niet zijn is gehoor gegeven aan de eerstgenoemde groep. Spanning alom binnen het bestuur: komt dat wel goed? Iedereen is toch wel wat gewend aan iets ‘vreemds’ op zo’n avond. Om toch nog enigszins te kunnen inspelen op een te grote verbazing, stilte, gebrek aan creativiteit of teleurgestelde MKV’ers werden spelletjes van huis meegenomen: Sbibbo, scrabble, damspellen, pakjes kaarten, stratego, ganzenborden en vooral niet te vergeten ‘mens erger je niet’. Hiermee had eventueel een huiskamersfeer gecreëerd kunnen worden (bij MKV’29 is toch vooral een familiegevoel aanwezig).
Het bleek in zijn geheel niet nodig te zijn. De stemming zat er al snel goed in. De muziek (volume en genre) werd in onze ogen keurig afgestemd op het tijdstip en de sfeer. Het buffet met voor het eerst vis (haring, zalmsnippers en garnalen) naast de gebruikelijke saté en salades smaakte weer voortreffelijk.
Bijna geheel zonder wanklank werd om 00:30 uur de tap gesloten.
Opluchting bij het bestuur omdat om die tijd nog veel vrijwilligers aanwezig waren. Een duidelijk signaal dat de avond (weer) geslaagd was.
Het is een uitdaging om volgend jaar te overtreffen. Ideeën zijn altijd welkom.
Henri OO
(Klik op één van de foto's om door te gaan naar het album)




