R.K.v.v. MKV'29

Onze officiële website

Recente verslagen

Alle verslagen >>

0 - 2Stanfries 2 - Heren 3

Het is zondag 27 november van het jaar 2011.
De dag dat de gladiatoren van het Driede weer een wedstrijd mochten gaan spelen.
Deze week mochten we onze broodjes smeren en pakjes drinken inpakken voor de reis naar Appelscha, om te gaan spelen tegen Stanfries 2.
Om 08:30 verzamelen bij de benzine pomp, en iedereen was keurig op tijd aanwezig.
15 man in 3 auto's proppen en gaan naar Appelscha.
Eenmaal aangekomen in appelscha, maakte menig persoon gebruik van de vers gezette koffie, Enige uitzondering daargelaten is Frank Bons..
Na een zoektocht van 10 minuten werd ons duidelijk waar dat vreemde luchtje vandaan kwam. Spanningpoep zullen we het maar op houden.

Na de koffie en de poepgesprekjes, gingen we richting de kleedkamer om ons om te kleden.
Maar niet voordat we ons nieuwste aanwinst Robert "potsje" de Ruiter officieel een shirt van het Driede overhandigd hadden.
Na deze serieuze aangelegenheid, kwam er weer allerlei onzin uit alle hoeken van de kleedkamer incl de geluidinstallatie van Leon die deze keer door onze gastkeeper Raymond "stomper" Langendijk bediend werd.
Tijdens de warming-up (gewoon wat op en neer hobbelen op het veld), viel mijn oog op die van de tegenstander, daar werden hesjes uitgedeeld en pionnen neergezet en een positiespel gedaan "slik"...maar schijn bedriegd.

Vanaf de eerste minuut was duidelijk dat wij deze wedstrijd niet gingen verliezen..het liep net zoals ze bij Barcelona het 24e spelen.
Nadat Rene "inleen2" een tik op zijn enkel kreeg was de wedstrijd na 10 minuten helaas afgelopen voor hem, Jos kwam hem vervangen en speelde in mijn ogen een zeer goede wedstrijd. Het was wachten op de eerste goal en die kwam er uiteindelijk, een dieptepass op Ian "inleen3" Verboom schoot de bal mooi strak de verre hoek in.
Daarna was het wachten op het 2e doelpunt maar deze viel helaas de eerste helft niet meer, wel wat kansen zoals een kopbal van Leon "inleen1" Klompstra die net van de lijn gehaald werd.
tijd voor een bakkie thee...

2e helft kwam Jeroen erin voor Robert de Ruiter die tijdens zijn debuutwedstrijd moegestreden was, maar wel op de bank bleef voor het geval dat..
Het wedstrijdbeeld van de 2e helt in vergelijking met de 1e was van een heel ander caliber..oftewel, alles wilde maar lukte niet meer..Dit resulteerde in een paar kleine kansjes voor Stanfries maar daar is dan ook alles mee gezegt! Toen kwamen er weer een 2tal wissels in, Dennis O ging eruit voor Rutmer en Tim eruit voor jawel Robert "potsje" de Ruiter. Met nog een 20 minuten op de klok leek de wedstrijd op een gelijkspel te gaan eindigen aangezien de tegenstander steeds vaker voor onze goal te vinden was.

Maar mede dankzij goed verdedigend werk en keeperswerk bleef het 1-0 voor ons. tot de laatste minuten van de wedstrijd de bal voor de voeten van Robert De Ruiter viel, en
deze niet nadacht en de bal snoeihard het verre hoekje inschoot.
Wat een Debuut, nieuw shirt, nieuw team en scoren..kan haast niet mooier.
Kort daarna floot de scheids af en konden we gaan douchen, nouja 15 man onder 2 douchekoppen schiet nie echt op nie.
Al met al ene leuke dag gehad en weer 3 punten mee naar Ljouwert genomen.

En Henri O, bedankt voor het leiden voor vandaag. En de spelers die meewaren deze wedstrijd ook bedankt natuurlijk.


bedank voor het lezen,
en u zijt gegroet
Jeroen "spartamet" van der Wal